Przemysł

Produkcja wideo - jak długo trwa produkcja?

By 12 marca 2020 No Comments

W szczególności w produkcji wideo istnieje duża różnica między szybkim wykonaniem a doskonałymi wynikami. Ogromna produkcja zajmuje dużo czasu, aby filmować i edytować. Jest pewien proces do naśladowania i ludzie są zaangażowani.

Produkcja wideo jest procesem organicznym

Produkcja wideo jest daleka od procesu mechanicznego. Zamiast tego jest to proces organiczny, w którym sekwencje dynamicznych procedur są powiązane wokół głównej idei, która ma zostać opracowana. Innowacje, świetne opowiadanie historii, reżyseria, wideografia, edycja i improwizacja mają na celu stworzenie najlepszego produktu. Każdy proces wymaga staranności i uwagi i wpływa na czas potrzebny do ukończenia produkcji. Tworzenie wideo jest procesem ewoluującym i staje się żywą istotą, jeśli chodzi o życie.

Jak długo trwa produkcja wideo?

Produkcja korporacyjnego wideo rozpoczyna się na wiele dni przed włączeniem pierwszego światła i zrobieniem pierwszego zdjęcia.

Jeśli firma zdecyduje się rozwinąć działalność poprzez produkcję wideo, musi spotkać się z zespołami sprzedaży i marketingu, aby ustalić cele. Nowe pomysły na promocję produktu lub usługi wśród potencjalnych klientów to świetny sposób na wykorzystanie filmów.

W tej chwili powstaje wiele pytań: czy to wideo jest nadawane w Internecie, w telewizji krajowej czy regionalnej? Na jaki obszar docelowy i docelowy będzie miał wpływ rynek? Jak długo trwa produkcja filmu? Kto to zrobi

Skrypt

Przekaz, który należy udostępnić, musi zostać wyjaśniony w ciągu kilku minut komercyjnego czasu telewizyjnego. Witryny oferują kilka minut więcej na reklamę. Pomysły wymienione w skrypcie muszą być pokazane na filmie.

Szczegółowy skrypt oszczędza czas! Zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym scenarzystą, aby przyspieszyć proces i precyzyjnie przekazać wiadomość. Stworzenie dobrego skryptu zajmuje kilka godzin lub kilku dni, w zależności od złożoności tworzonego pomysłu i liczby przeróbek wymaganych do jego perfekcji.

Najlepsze miejsce i sprzęt do Twojego filmu

Znalezienie odpowiedniej lokalizacji i wypożyczenie najlepszego sprzętu może zająć kilka dni lub tygodni, w zależności od wymagań produkcji. Najlepszy wybór przyspiesza proces.

Dni faktycznego kręcenia mogą trwać kilka dni lub kilka tygodni. Wiele zdarzeń lub warunków w produkcji może spowolnić proces. Zwykle sceny są nagrywane wiele razy, aby osiągnąć idealny efekt.

Skrypt i liczba lokalizacji pomagają dokładnie przewidzieć, ile dni zajmie nagrywanie filmu. Produkcja może wymagać podziału na wiele różnych dni z powodu czynników takich jak dostępność aktorów, zasoby, pogoda i wydarzenia.

Czas postprodukcji i przetwarzania.

Po zakończeniu produkcji wideo jest wysyłane do edycji i przetwarzania końcowego. Teraz czas zależy od złożoności edycji, a także grafiki, animacji i efektów specjalnych wymaganych w końcowym filmie. Każde wideo jest inne. Rodzaj wideo, czas trwania i jakość efektów wpływają na czas przetwarzania. Średni czas przetwarzania wynosi od 4 godzin do 3 dni. Zgrubne przetwarzanie jest wysyłane do oceny przez klienta. Przetwarzanie jest udoskonalane, a następnie wysyłane do klienta w celu ostatecznego zatwierdzenia.

Po zakończeniu postprodukcji końcowe wideo będzie w twoich rękach w ciągu kilku najbliższych dni, wraz z duplikatami, jeśli to konieczne. Inne formaty i typy plików, takie jak DVD, zajmują około 2 godzin. Wdrożenie w Internecie jest ograniczone tylko do szybkości połączenia internetowego.

Wideo pomaga rozwijać firmę. Powinieneś wiedzieć, że strategie marketingowe i taktyka nie wymagają dużo szczęścia. Staranne planowanie, dbałość o szczegóły i perfekcyjny rozwój każdego kroku prowadzą do sukcesu.